Series
Ratings
77- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Secret Man and WomanRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 0.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 1.0
BridgertonRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- Wise and FoolishRated ★ 2.0