Movies
Ratings
1003
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
LucaRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
DetentionRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.5
PeninsulaRated ★ 1.5
#AliveRated ★ 1.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Doctor SleepRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
BorderRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0