Series
Ratings
228
Well-Intended LoveRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
KairosRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5