Movies
Ratings
1353
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
It’s Okay!Rated ★ 2.5
AnoraRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
The Best OfferRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
SoulRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0