Series
Ratings
436
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 2.5
Racket BoysRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Queen: Love and WarRated ★ 2.0
The Witch's DinerRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
You Are My SpringRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5
Lonely Enough to Love!Rated ★ 2.5
Move to HeavenRated ★ 4.0