Titles you rated
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.5
Purple NoonRated ★ 5.0
MouchetteRated ★ 5.0
Tale of CinemaRated ★ 4.0
The Girl Who Played with FireRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Night and DayRated ★ 3.0
In Good CompanyRated ★ 4.0
SwayRated ★ 4.0
69Rated ★ 3.5
Bend It Like BeckhamRated ★ 3.5
The Quiet FamilyRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.5
Kirikou and the SorceressRated ★ 3.5
BanditsRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 4.5
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 5.0
Wings of DesireRated ★ 5.0