Movies
Ratings
645
An American in ParisRated ★ 3.5
Double IndemnityRated ★ 5.0
War of the ButtonsRated ★ 4.0
One From The HeartRated ★ 2.5
Jacquot of NantesRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
Mababangong BangungotRated ★ 5.0
The Lovely Month of MayRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
JununRated ★ 3.0
The Riot ClubRated ★ 2.5
Show PeopleRated ★ 4.0
The Strange Case of AngelicaRated ★ 4.0
Bang Gang (A Modern Love Story)Rated ★ 3.5
See the SeaRated ★ 4.0
Mur MursRated ★ 4.0
Salut les CubainsRated ★ 4.0
Good MorningRated ★ 4.5
Toni ErdmannRated ★ 4.0