Movies
Ratings
475
Another EarthRated ★ 4.0
George of the JungleRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
BraindeadRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
JawsRated ★ 2.0