Movies
Ratings
120
Iron Man 3Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0