Movies
Ratings
72
Groundhog DayRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
CollateralRated ★ 5.0
RevancheRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0