Titles you rated
Save Me Season 2Rated ★ 3.5
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Divorced Singles Season 2Rated ★ 4.0
Devilish JoyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 1.0
WayneRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
60 Days InRated ★ 2.5
The King's AffectionRated ★ 2.5
Political FeverRated ★ 4.0
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.5
33 pun tanteiRated ★ 3.5- 돌아온 33분 탐정Rated ★ 4.0