Titles you rated
TripleRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 5.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0- The Family Is ComingRated ★ 5.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Can We Love?Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0