Titles you rated
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 2.5