Series
Ratings
16- Men on a MissionRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
- 절원의 템페스트Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.0- Doctor WhoRated ★ 5.0