Titles you rated
Personal TasteRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
MaskRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 1.0