Titles you rated
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0