Series
Ratings
61
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Steel Troops WRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 5.0
- Unanswered questionsRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 5.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 5.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0