Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0