Titles you rated
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
IFRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Behind the Blue EyesRated ★ 4.0