Series
Ratings
207
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 2.5
Goodbye EarthRated ★ 0.5
HappinessRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Society Game Season 2Rated ★ 3.5
QueendomRated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5