Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0