Movies
Ratings
199
OrphanRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.5
ConfessionsRated ★ 3.0
Steal My HeartRated ★ 2.5