Titles you rated
The Prince & MeRated ★ 2.0
There's Something About MaryRated ★ 2.0
Relative HappinessRated ★ 0.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 0.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 2.5