Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 2.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5