Titles you rated
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0