Movies
Ratings
52
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 0.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0