Series
Ratings
29
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
- My Fair Princess IIIRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0