Movies
Ratings
148
The Face ReaderRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.0