Titles you rated
The Rule of ViolenceRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
CoralineRated ★ 5.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Tales of the NightRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 1.5
One Missed CallRated ★ 5.0
Gyo: Tokyo Fish AttackRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0