Titles you rated
The City of ViolenceRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 5.0- NudlnudeRated ★ 0.5
BreathlessRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.5