Series
Ratings
165
Bad FamilyRated ★ 3.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 5.0
Heading to the GroundRated ★ 5.0
Sweet SpyRated ★ 5.0- SecretRated ★ 5.0
GloriaRated ★ 5.0
Shin DonRated ★ 1.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
Air CityRated ★ 5.0
A Man Called GodRated ★ 5.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 5.0
MidasRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 2.5
BabysitterRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 4.5
My Precious ChildRated ★ 5.0
Becoming a BillionaireRated ★ 5.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 5.0