Series
Ratings
13
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5