Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0- The CravingsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0