Titles you rated
World War ZRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0