Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 5.0