Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.0
Before MidnightRated ★ 1.0
The King of JokguRated ★ 1.0
Way Back HomeRated ★ 0.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 1.0
TedRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 1.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 1.5
ThorRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.5