Titles you rated
S.M.A.R.T. ChaseRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Cape FearRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
Four BrothersRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
The Wrong MissyRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Central IntelligenceRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5