Titles you rated
The X-FilesRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 1.0
Queen CleopatraRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5- The ClubhouseRated ★ 4.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 2.5
SwitchedRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
F is for FamilyRated ★ 4.5