Titles you rated
Witch's CourtRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0