Titles you rated
Begin AgainRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 1.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 0.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 1.5
Judge DreddRated ★ 2.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5
The Man with the Golden GunRated ★ 1.5