Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
RecalledRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5