Series
Ratings
31
Some Day or One DayRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0