Titles you rated
KingdomRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 1.0
The CursedRated ★ 1.5
Movie RoomRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Her Private LifeRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0- JekyllRated ★ 3.0
- Life on MarsRated ★ 4.0
Hawaii Five-0Rated ★ 3.0