Titles you rated
Children of HeavenRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0