Titles you rated
PoetryRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.0