Titles you rated
The Perfect World of KaiRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0