Movies
Ratings
367
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Miss PotterRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Dante's PeakRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Son of GodRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The SpiesRated ★ 2.0