Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 1.5
May QueenRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0- I Need a FairyRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 2.5
Three DaysRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0