Titles you rated
One-LineRated ★ 5.0
The 5th WaveRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0