Series
Ratings
11
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5